تبلیغات
وبلاگ همسفر منیره - خلاصه سی دی مروارید

وبلاگ همسفر منیره - خلاصه سی دی مروارید

خلاصه سی دی مروارید
خلاصه,سی,دی,مروارید,

جستجوگر سایت

خلاصه سی دی مروارید

این را بدانیم که خداوند ما را تنها نخواهد گذاشت و در مقابل نیروهای اهریمنی ازما محافظت می کند و ما باید به آن مرحله از دانایی برسیم که به سمت نیروهای الهی حرکت کنیم که این خواست خداوند می باشد. همه کارهای خداوند برمبنای حکمت است حتی آفرینش شیطان .

گاهی اوقات ما دوستان وفامیل رابه خانه امان دعوت می کنیم برای منظورهای خاص وطعنه زدن،در صورتی که ما هر کاری کنیم به خودمان برمی گردد واین قانون طبیعت وکائنات است.اگر در زندگی دست کسی رانگیریم هیچ کس دست مارا نمی گیرد.
دعا یعنی درخواست از خدا ،و خداوند در قرآن میفرمایند:صدا بزنید مرا تا اجابت کنم خواسته شما را. دعا حساب وکتاب ظریفی دارد.وقتی می خواهید با خداوند
صحبت کنید خیلی راحت وبدون قالب و چهارچوب صحبت کنید.
برای دعا کردن چند مسئله وجود دارد.
1_در خواستی که داری در جهتش تلاش کنی.
2_خواسته ات منطقی وعقلانی باشد
3_تجسم کنی وایمان کامل داشته باشی .
بزرگان گفته اند:اگر برای انسانی دعا می کنی آن دعا مستجاب می شود.اینطور نیست که بگویی برای من دعا کن بلکه بایدکارخیری انجام بدهی و هزینه ای پرداخت کنی تامردم راضی باشندودعا کنند. گاهی دعایی مستجاب نمی شودبه این دلیل که اگر خدا بپذیرد به ضررت می باشدویا زمانی که دعا برای نابودی دیگران می کنی که دیگر می شود نفرین.
گره ها همان مشکلات ومسائلی که درزندگی روزمره ی ماهست دراثر یکسری حرکتهایی که حساب شده نبوده حالابرحسب تقدیریا خواست خودمان مشکلات درزندگی بوجود آورده ایم.
کسی که روابط خوبی با دیگران ندارداین خود گره است.مثل مصرف سیگار یا داشتن اعتیاد.زمانی عمل سالم میشودکه گره ها بازشوند درغیر اینصورت انجام عمل سالم مشکل است.وقتی بدهکارباشی مجبور می شوی دائما درحال دروغ گفتن و فرار کردن باشی .
گاهی اوقات یک کارهایی انجام داده ایم و فکر می‌کنیم درست بوده وبه امید پیدا کردن مروارید و مرجان به کف اقیانوس می رویم ولی با حیوانات وحشتناکی برخورد می کنیم.این کاری هست که ما مرتب در زندگی روزانه امان به عناوین مختلف داریم. مثلا مشکلی داریم کسی می آید به ما می گوید من مشکل شما راحل خواهم کرد به او پول می دهیم ولی درآخر می بینیم همه دروغ بوده،همه موضوعات هم دارای صورپنهان است وهم صور آشکار که این می تواند شامل معامله کردن ویا دوست شدن با یک کسی باشد.
انسان خیلی پیچیده است ولایه های بسیاری دارد که استخراج آن مشکل است.در هر دوره ایی یک نفر هست که ارابه ودهانه اسب را به هر طرف می چرخاند وتخریب ایجاد می کند.انسان مانند همان کافرانی هست که ظاهر خود راپنهان می کند،درظاهر مسلمان است ولی در باطن این طور نیست.اسلام آوردن با ایمان آوردن فرق دارد.اسلام آوردن تشریفات خاصی ندارد وشهادتین می گویی ولی ایمان آوردن یعنی عمل سالم انجام دادن.پس این دوتا موضوع است،ظاهرش اسلام است ولی ممکن است باطنش چیز دیگری باشد وپنهان کند.
کنگره مثل گردباد است وفضای خاص خودش را دارد.پارچه کهنه رابیرون می اندازد.پس یکسری همان اول حذف می شوند ویکسری دیگر وسط می آیند یهو برنامه راعوض می کنند واقدام به کج رفتاری می کنند،آنجاست که خرد می شوند وبه بیرون پرتاب می شوند،درتمام هستی همینطور است.اگر درست حرکت کنی هدایت می شوی به مرکز و از آنجاصعود می کنی درغیر این صورت به بیرون پرتاب می شوی.
در کنگره خیلی ها نیستند ولی در آینده افزوده می شوند که حتی در خواب هم نمی دیدند که با چه کسانی ملاقات خواهند کرد آنهایی که می آیند حتی بدون پرداخت کردن پولی جهان بینی شان تغییر می‌کند و به صراط مستقیم هدایت می شوند ،ازکارهای ضد ارزشی فاصله می گیرند و دوستان خوبی پیدا می کنند.
خداوند نسبت به توانایی هر کس به او مسئولیت میدهد.هر نفسی آن باری را می کشد که تحملش را دارد این قانون کائنات است و در کنگره نیز همینطور می باشد اگر شخص نمی تواند پذیرا باشد از او مسئولیت گرفته می شود.
شاید بعضی ها بگویند چرا خداوند شیطان را خلق کرده است ولی شیطان به عنوان یک نیروی مکمل عمل می‌کند تاانسان قدر نیروی روشنایی را بداند وتفاوت بین انسان هایی که به سمت روشنایی می روند با انسان هایی که به سمت تاریکی می روند مشخص شود.خداوند برای انجام هرکاری حکمتی دارد حتی آفرینش شیطان و این برعهده خود ماست تاتشخیص دهیم زیرا دارای اختیار می باشیم، خداوند برای آزمودن انسان شیطان را خلق کرده است.
انسان باید مثل عقاب تیز پرواز باشد وهمه جوانب کار را در نظر بگیرد وبه دنیا از سوراخ کلید نگاه نکند وبداند با انجام عمل سالم همه ی کارها به خیر و خوشی است وخواست خداوند درجهت حرکت به نور و روشنایی است. ما نیز تابع معرفت،عمل سالم و عدالت هستیم.
تهیه وتنظیم : همسفر معصومه حیدری

[ دوشنبه 6 آذر 1396 ] [ 11:15 ب.ظ ] [ همسفرمنیره کبودانیان ] [ نظرات () ]

نظرات این مطلب

چهارشنبه 22 آذر 1396 10:55 ب.ظ
خانم معصومه خدا قوت و ممنون بابت گزارش عالیتان از لژیون .راهنمای عزیزم خدا قوت
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آخرین مطالب