تبلیغات
وبلاگ همسفر منیره - خلاصه سی دی اسیب شناسی

وبلاگ همسفر منیره - خلاصه سی دی اسیب شناسی

خلاصه سی دی اسیب شناسی
خلاصه,سی,دی,اسیب,شناسی,

جستجوگر سایت

خلاصه سی دی اسیب شناسی

علم ودانش پیچیده نیست ،هرچیزی کلیدی دارد.کسی که کلید را پیدا کند می تواند کار مهم و با ارزشی انجام دهد.


متوجه میشویم که صورت مسئله درست مطرح شده، درست بوده و درادامه نقاب از رخ برمیگیرد و دارد کم کم خودش را نشان می دهد .
وقتی صورت مسئله را درست مطرح کردیم و پروتکل درست مطرح شد پروتکل همان روشDST است ضریب کاهش مواد8%است، پله ها21روزه است. حالا گاهی اوقات ما در یکی از این سه قسمت که مطرح کردیم مشکل داریم و گاهی در هر سه قسمت مشکل داریم.
اگر کلیدها را بیابید می توانید کار با ارزشی انجام بدهید.
لوئی پاستور کلید میکروب را پیدا کرد.برادران رایت کلید پرواز پیدا کردند که تمامی پروازها در حال حاضر براساس همان کلید محاسبه می شود.
درتمام درمان اعتیاد فقط یک کلمه هست تعریف اعتیاد جایگزینی است،مسمومیت نیست.لوئی پاستور درس درستی داد ولی بعداز آن آمدند واکسن هاوداروهای مختلفی درست کردند چون درس را درست آموزش دیده بودند.
کسی که میخواهد علوم دریانوردی را بیاموزد باید در وسط آب باشد .وقتی آموزش درست بودوتحقیق هم کردند به نقطه های عظیمی دست پیداکردنددر این صورت خواسته های خداوند به انجام می رسد که از ناپیداها به پیداها انسی برقرار نماید که قابل حس و لمس باشد وهر کلمه جای خود رابرای انجام خدمت و وظیفه پیدا کند.
خداوند می خواهد انسان‌ها به علم ودانش مسلح شوند،علم را دوست داردو به انسان یاد می دهد.آیا شما تعقل نمی کنید؟آیا نادانان با دانایان برابرند؟ یعنی خداوند برای دانایان ارزش قائل است.مگرنمی گوید که ما به زنبور عسل وحی کردیم،وما الهام می کنیم به انسان ها، پس خداوند خواهان این است که انسان برای حل مشکلاتش علم ودانش رافرا گیرد که از مجهول به معلوم برسد.
انسان آفریده شده برای خدمت و عبد.تمامی موجودات هستی برای خدمت آفریده شدندمثل درخت سیب با میوه دادن به انسان ها خدمت می کند.
در آکادمی ما یکسری کمک راهنما داشتیم ،آمدند خدماتی انجام دادند ورفتند،باز کسانی آمدند یا کسانی هستند که هنوز نیامده اند و این چرخه ادامه دارد.
لوئی می گوید:میکروب ها و ویروس ها رانمی توان خورد چون این کار مخصوص خودشان است .درکنگره سال 84 ما یکسری میکروب داشتیم آن ها با ظاهری نامناسب و ماشین هایی که گالن مشروبات در آن موجود بود،می آمدندبعداز کنگره بااین که عضو کنگره بودنددسته جمعی می رفتند الکل مصرف میکردند و افرادی که روی برنامه درمان بودند را بافریب به خانه‌های خود می بردند وآنها را ترک میدادند.
چون این ها ویروس بودند باید کار دیگری کنیم که از شرشان خلاص شویم.بعداز مدتی تفکر به این نتیجه رسیدیم که ماهم تشکیل گروه بدهیم واسمش را لژ یون بگذاریم ویک نفر را هم به عنوان راهنما که از افراد خوب و درمان شده را انتخاب کردیم و این گونه شدکه این میکروب ها دیگر وقتی برای معرکه گیری نداشتند.
مسئله آخر این که تمام همسفرانی که تازه به کنگره وارد می‌شونداز کانال تازه واردین عبور کنند و آموزش های لازم را فرا بگیرند و بعداز دریافت فرم پذیرش به لژیون مربوطه ارجاع داده شوند .
تهیه وتنظیم: همسفر معصومه حیدری

[ دوشنبه 20 آذر 1396 ] [ 10:53 ب.ظ ] [ همسفرمنیره کبودانیان ] [ نظرات () ]

نظرات این مطلب

سه شنبه 28 آذر 1396 07:45 ب.ظ
خدا قوت خانم معصومه عزیز
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آخرین مطالب