تبلیغات
وبلاگ همسفر منیره - رهجوها از راهنمایشان می گویند....

وبلاگ همسفر منیره - رهجوها از راهنمایشان می گویند....

رهجوها از راهنمایشان می گویند....
رهجوها,راهنمایشان,گویند,

جستجوگر سایت

رهجوها از راهنمایشان می گویند....

با عرض سلام و تبریک به مناسبت هفته راهنماخدمت بنیان کنگره جناب  آقای مهندس دژکام و سر کار خانم آنی بزرگوار و تمامی راهنمایان کنگره 60بر آن شدیم که به این مناسبت دقایقی با اعضای لژیون دوازدهم به راهنمایی سرکار خانم منیره گفتگویی داشته باشیم در ادامه از شما دعوت می کنیم که با ما همراه باشید

 


۱-علت انتخاب راهنمایتان چه بود؟

 همسفر کبری: حس اقتدار و ایمانی که در صحبت‌هایشان بود و هست.

 همسفر مونا: در ابتدا هفته راهنما را خدمت همه راهنمایان کنگره 60  تبریک عرض. می‌نمایم، من در سفر اول خود

  خدمت سرکار خانم پریناز عزیز بودم و در سفر دوم خود خدمت سرکار خانم منیره عزیز رسیدم، اینکه چرا ایشان را انتخاب کردم به خاطر لبخندی بود که همیشه روی لبهای ایشان بود و هر وقت ایشان را می‌دیدم انرژی بخصوصی از ایشان می‌گرفتم.

 همسفر محدثه: آن هیجان و شورونشاطی که درون راهنمایم دیدم، حس کردم مثل خودم است و می‌توانم خیلی راحت با ایشان درد و دل کنم.

  همسفر نسرین: برای یک رهجو جایگاه راهنما از ارزش بالایی برخوردار است به همین دلیل یک رهجو با تمام وجودش در مقابل راهنما سر تسلیم فرود می‌آورد و از آموزش‌هایی که قرار است از راهنما بگیرد، می‌گیرد و به آن‌ها عمل می‌کند و دلیل انتخاب من خصوصیات مشترکی بود که بین خود و راهنمایم دیدم و حس کردم و با عشق تمام راهنمایم را انتخاب کردم و برای بودن در کنارش افتخار می‌کنم.

  همسفر رؤیا: علت انتخاب این بود که حس کردم مشکل من را کاملاً درک می‌کند، برای همین حس، جذبشان شدم.

 همسفر الهام: سابقه زیادشان در کنگره و داشتن معلومات بالا در رابطه با  مقوله اعتیاد و جهان‌بینی.

  همسفر نجمه: همان چیزی بود که در بدو ورودمان به کنگره می‌گویند؛ سعی کنید که با حستان انتخاب کنید، خانم منیره چون دومین راهنمای من بودند که انتخاب کردم، از قبل هم زیاد ایشان را دیده بودم، حس خیلی خوبی نسبت به ایشان داشتم و حس دوست داشتن باعث شد که من خانم منیره را انتخاب کنم.

  همسفر ثریا: به‌رسم کنگره، یک رهجو راهنمایش را حسی انتخاب می‌کند، مهربانی و جذبه ایشان و اینکه حس کردم از تجربه و اطلاعات بالا برخوردار هستند که این‌گونه نیز بود.

  همسفر معصومه حیدری: بر اساس حسی و علاقه‌ام راهنمایم را انتخاب کردم، یک حس غریب، حسی که بیانش آسان نیست، ولی تا حدی می‌توانم بگویم که ایشان همانند آهن‌ربای قوی من رهجو را به سمت خودشان جذب کردند.

  همسفر ناهید: حسی که راهنمای عزیزم در نگاه اول به من داد، چهره  دل‌نشین ایشان و نگاه عاشقانه به رهجو بود.۲-بهترین ویژگی راهنمایتان را بیان کنید؟

همسفر کبری: حضور همیشگی و منظم ایشان در کنگره 60.

  همسفر مونا: سخت‌کوشی ایشان هست، خانم منیره هم مثل همه ما همسفران در زندگی خود مشغله و مشکلاتی را ممکن هست داشته باشند ولی هیچ‌وقت دست از تلاش برنداشتند و همیشه به مشکلات خندیدند و در کنگره هم با سعی و تلاش بسیار به جایگاه‌های خوبی هم رسیده‌اند.

  خانم محدثه: شرح زندگی خودش برای تمامی مثال‌ها، همیشه مسئله‌ای  که پیش می‌آید یا سؤالی دارم از خودشان مثال می‌زنند، نه از زندگی دیگران و بقیه.

 همسفر نسرین: مهم‌ترین ویژگی ایشان از دیدگاه من رهجو، این است که راهنمایم عاشق کنگره هست و عاشق خدمت به هم نوع خود می‌باشد.

 همسفر رؤیا: قدرت بیان خانم منیره خیلی عالی و تأثیرگذار است.

  همسفر الهام: آرام و باوقار هستند و این حس آرامششان به من منتقل  می‌شود.

  همسفر نجمه: آرامشی که در چهره‌شان می‌توانم ببینم و لذت ببرم.

  همسفر ثریا: مرتب و منظم بودن و مقتدر بودن و مطیع و فرمان‌بردار  بودنشان.

  همسفر معصومه حیدری: همیشه با لبخند پرمهرشان و دادن پیام به  رهجویانشان، همانند مرهمی هستند بر روی زخم.

  همسفر ناهید: قدرت کلام بالا و رفتار به‌موقع با رهجو.

  ۳-بهترین آموزشی که از راهنمایتان گرفتید چه بوده است؟

 همسفر کبری: اینکه دیگران دلیل مشکلات من نیستند، حتی مسافرم و من یک تنه مشکلات را ساخته و باید تنها حلشان کنم، فقط می‌توانم مشورت بگیرم.

  همسفر مونا: که خودم را در درجه اول بشناسم و دوست داشته باشم و به این باور برسم که من هم دارای استعداد و باورهایی هستم که شاید طی این سال‌ها آن‌ها را فراموش کرده بودم و این که اگر مشکلی در زندگی برایم به وجود آمد، علت را اول در خود جستجو کنم و از کسی در زندگی توقع نداشته باشم و باید آن‌قدر روی خودم کارکنم که بتوانم در زندگی و در کنگره به جایگاه‌های خوبی برسم.

 همسفر محدثه: اینکه رها کنم و خودم را اذیت نکنم، با توکل و صبر  همه‌چیز درست می‌شود.

 همسفر نسرین: بهترین آموزش، صبر کردن، رها کردن، محبت کردن و  کاربردی کردن آموزش‌ها و از همه مهم‌تر شکرگزاری و خدمت کردن می‌باشد، ایشان همیشه تأکیددارند تا زمانی که من همسفر در مسیر کنگره حرکت کنم، خدمت را سرلوحه کارهایم قرار دهم و شکرگزار داشته‌هایم باشم و کائنات جایگاهی بهتر را برایم در نظر می‌گیرد. 

 همسفر رؤیا: هر کاری را بی‌منت انجام بدم، حتی در افکارم دنبال نفع و منفعت برای خودم نباشم.

  همسفر الهام: مثبت فکر کردن و دور کردن افکار منفی از خدا

همسفر نجمه: همان آرامشی که در چهره و، وجودشان است را به من هم انتقال داده‌اند تا سرلوحه زندگی‌ام کنم.

  همسفر ثریا: خدمتگزار ناب برای کنگره باشم و در شرایط و هر جایگاهی قرار گرفتم، به قوانین و مقررات کنگره احترام بگذارم و آن‌ها را رعایت کنم.

 همسفر معصومه حیدری: شاد بودن و با لبخند شادی را برای دیگران به ارمغان آوردن، معنای واقعی بخشیدن را و درنهایت، درست زیستن را آموختم.

  همسفر ناهید: صبر و درک و ساختن.

  ۴-حس خود را به کمک راهنمایتان بفرمائید؟

 همسفر کبری: خیلی از ایشان الگوبرداری می‌کنم، تا این حد عاشقانه دوستشان دارم.

  همسفر مونا: در کنگره 60 همه کمک راهنمایان بسان باغبانی هستند که رهجو های خود را پرورش می‌دهند، صبوری می‌کنند و با آرامش و مهربانی بی‌دریغ خود منتظر می‌مانند تا بذری که کاشته‌اند به بار بنشیند، آن‌ها رهجو های خود را دوست دارند و عشق بلاعوضی به رهجوها آموزش می‌دهند و درواقع یک رابطه بسیار عمیقی بین آن‌ها ایجاد می‌شود، من هم به‌عنوان یک رهجو این حس را به راهنمای خوددارم، حسی که قابل وصف نیست و باعث به وجود آمدن پیوندی شده است که هیچ‌گاه گسستنی نیست.

 همسفر نسرین: راهنمای عزیزم، ای نجات‌دهنده زندگی‌ام، مرا از تاریکی‌های درونم، آگاه ساختی تا خودم را بهتر بشناسم و نشان‌گر راهم شدی تا  مسیرم را به‌درستی پیدا کنم، آگاهی، دانش و تجربیات ارزشمند  خود را در اختیارم قراردادی تا بیاموزم بهترین‌ها را و به اجرا درآورم عمل‌های نیک را، راهنمای خوبم شما از بزرگانی که عاشق بودند آموزش گرفتید و خدمت نمودید و این خصلت را به من رهجو انتقال دادید، تا در مسیر الهی حرکت کنم این حال خوش و این تغییر صفت گذشته و این جاری شدن در زندگی امروز و این جوشش در مسیر خدمت در کنگره را مدیون شما کمک راهنمای عزیزم هستم.

  همسفر محدثه: حس آرامش

 همسفر رؤیا: حس می‌کنم راهنمایم از تمام نزدیکانم به من نزدیک‌تر هستند و حامی خیلی خوبی برای من هستند کسی که آرامش را به من هدیه کرد.

  همسفر الهام: دوستشان دارم و به‌عنوان یک معلم و راهنما برایشان ارزش  قائل هستم.

 همسفر نجمه: این حس مثل یک معجزه‌ای می‌ماند که ما نمی‌دانیم چگونه به وجود می‌آید و چگونه آغاز می‌شود ولی شادمانی و آرامشی برای  من  به ارمغان آورد.

  همسفر ثریا: خانم منیره عزیزم، رب و مربی زمینی من می‌باشند که درس انسانیت را از ایشان می‌آموزم و همچنین درس زندگی کردن را، آموزش‌هایی که در هیچ کلاس و درس نیاموختم، حس عجیبی به ایشان دارم که نمی‌دانم چگونه بیان کنم، همان‌طور که همسفر بال پرواز مسافر است، راهنمای عزیزم بال پرواز من است امیدوارم همیشه در سلامتی و خوشبختی به سر ببرند.

همسفر معصومه حیدری : پاسخ به این سوال خیلی سخت است ،هرگز  نمی توانم با گفتن چند کلمه آن عشق و علا قه ام و عمق احساساتم را بیان کنم ،راهنمای خوبم برای من بهترین الگو هستید که با هر بار دیدن شما کلی انرژی دریافت می کنم و با امید و نگاهی تازه قدم هایم را محکم تر و استوارتر بر می دارم .

همسفر ناهید : من خیلی دوستشان دارم طوری که وقتی نا خواسته به بعضی جلسات ایشان نمی رسم در طول روز چند بار خودم را سرزنش می کنم.

۵-یک دعا برای کمک راهنمایان کنگره 60؟

همسفر کبری : امیدوارم خداوند بهترین هایی را که خودش می داند بهترند را نصیبشان  کند و این عزیزان را پاداشی از سلامتی روزی بخشد .

همسفر مونا : در ابتدا برای بنیان کنگره 60 و خانواده محترمشان بهترینها  و سلامتی را از قدرت مطلق خواهانم و برای همه کمک راهنمایان  این فرشته های زمینی بهترینها را خواستارم و از نظر من بهترین دعا برای این فرشته ها سلامتی است .

همسفر محدثه : امیدوارم هر روز بیشتر از دیروز خدا به آنها دانایی موثر و انرژی بدهد تا از طریق آنها ما هم موفق باشیم .

همسفر نسرین : خدای مهربانم برای راهنمایان کنگره 60 عشق حقیقی ، سلامتی، آرامش و نیکبختی را آرزو دارم ،خدایا عطا کن به آنان هر آنچه خیر و صلاح است .

همسفر رویا : دعا می کنم که همیشه خودشان و عزیزانشان سلامت باشند و زندگی پر از آرامش داشته باشند .

همسفر الهام : امیدوارم هر قدمی را که برای کنگره برمی دارند هزاران قدم  شود برای رسیدن به .....و معبود خویش .

همسفر نجمه : آرزوی توفیق الهی از خداوند متعال ،طلب سلامتی و  شادابی و طول عمر با عزت و عظمت برای همه عزیزان و خانواده های محترمشان خواستارم.

همسفر ثریا: خداوندا به تمام کمک راهنمایان کنگره این فرشته هاو ناجیان زمینی سلامتی و آرامش و طول عمر عطا فرما 

همسفر معصومه حیدری : خداوندا به راهنمایان عزیزی که دنیا یشان را وقت آموختن نمودند و تنها افرادی هستند که آرزو دارند بقیه از خودشان موفق تر شوند ،سلامتی و پاداشی عظیم عنایت فرما

همسفر ناهید: از بار الهی خواستارم ،آنقدر ی که ایشان برای رهجو دلسوزی  می کنند و در کنگره خدمت می کنند چند برابر عشق ،نور و امید  را در زندگی به ایشان عطا فرما .

[ یکشنبه 23 اردیبهشت 1397 ] [ 11:57 ب.ظ ] [ همسفر معصومه بهزادی ] [ نظرات () ]

نظرات این مطلب

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آخرین مطالب