تبلیغات
وبلاگ همسفر منیره - گزارش عملکرد لژیون خانم منیره روز پنج شنبه مورخ ؛ ۹۷/۸/۱۰ سی دی گره عشق ۲

وبلاگ همسفر منیره - گزارش عملکرد لژیون خانم منیره روز پنج شنبه مورخ ؛ ۹۷/۸/۱۰ سی دی گره عشق ۲

گزارش عملکرد لژیون خانم منیره روز پنج شنبه مورخ ؛ ۹۷/۸/۱۰ سی دی گره عشق ۲
گزارش,عملکرد,لژیون,خانم,منیره,روز,پنج,شنبه,مورخ,؛,۹۷,۸,۱۰,سی,دی,گره,عشق,۲,

جستجوگر سایت

گزارش عملکرد لژیون خانم منیره روز پنج شنبه مورخ ؛ ۹۷/۸/۱۰ سی دی گره عشق ۲

ما یکسری خار و خاشاک در دلمان داریم که همان کینه و نفرت و خشم است ، کسانی که مثبت هستند و دانایی دارند این آتش عشق را در دل خود نگه می دارد و می سوزد و می سازد و تمام آن خار و خاشاک که همان کینه و نفرت و خشم است را همه را می سوزاند ، آن موقع است که آن دل شفاءپیدا می کند در این قضیه .روز پنج شنبه مورخ ؛ ۹۷/۸/  لژیون با دستور جلسه ؛ سی دی گره عشق ۲ کار خود را آغاز کرد .

در ابتدا همسفر زینب و ثریا سی دی را کامل توضیح دادند .
در ادامه خانم منیره این گونه فرمودند؛ در گره عشق آقای امین توضیح دادند: زمانی عشق بین دو نفر صورت می گیرد که در درجهءاول شخصی یکسری صفاتی را گم‌کرده یا پنهان شده و در تاریکی رفته و یا یک اتفاق خاصی افتاده در تاریکی رفته یا آن صفاتی را که داشته از دست داده .

زمانی که شخص می بیند که طرف مقابل آن صفات را دارد عاشق می شود و باعث می شود خمرش وابسته به او کار کند . در یک مصرف کننده هم خمر او وابسته به مواد مخدر است و مواد کشیدن است .یا اینکه آن خمر درونی انسان وابسته می شود به یک فرد یا به مواد مخدر .

و اگر شخص از این عشق ناکام بماند شروع می کند به انتقام گرفتن و حس انتقام پیدا می کند. در این قضیه یکسری از انسانها می آیند از نیروی درونشان استفاده می کنند و آتش درونشان را خاموش می کنند و یکسری از انسانها از نیروی منفی درونشان استفاده می کنند و شروع به انتقام گرفتن می کنند.

اما کسانی که از نیروی درونشان کمک می گیرند می آیند آن سنگ داغ که در سی دی آقای امین مثال زدند که بعضی ها آن سنگ داغ را سریع به دیگران می دهد که خودش نجات پیدا کند از داغی سنگ ولی یکسری دیگر از انسانها آن سنگ داغ را با دانایی نگه می دارند و فکر می کنند و تفکر انجام می دهند که بهترین جای گذاشتن آن سنگ کجاست ! 

ما یکسری خار و خاشاک در دلمان داریم که همان کینه و نفرت و خشم است ، کسانی که مثبت هستند و دانایی دارند این آتش عشق را در دل خود نگه می دارد و می سوزد و می سازد و تمام آن خار و خاشاک که همان کینه و نفرت و خشم است را همه را می سوزاند ، آن موقع است که آن دل شفاءپیدا می کند در این قضیه .

در مورد خمر وابسته فرمودند؛ یکسری از انسانها به مواد وابسته می شوند و یکسری به افکار یک انسان دیگر وابسته می شوند. خانم منیره در ادامه فرمودند ؛ من چیزی را که می خواهم به این قضیه اضافه کنم این است که ، ما وابستگی به آدمهای اطرافمان حتی همسر و فرزند و پدر و مادر اصلا" خوب نیست .دلبستگی خوب است ولی وابستگی نه ! ما باید دوستشان داشته باشیم ولی وابسته نباشیم ، در این سی دی آقای امین اشاره کردند به این موضوع که وقتی ما وابسته بشویم ، وابسته شدن یعنی پا فشاری کردن روی خواسته ای و دوست داشتن و در ادامه از فر ایزدی سخن گفتن .در فارسی به پ می گویند ف یعنی همان پر ایزدی .شما زمانی به خواسته هایتان می رسید و احساس آرامش می کنید که مانند یک پر شوی . خاصیت پر این است که شما هر چقدر زور بزنید و فوت کنید دو متر جلو نمی رود دو سانت می رود . ما اگر برای خواسته های معقولمان پا فشاری داشته باشیم هر چقدر زور بزنیم به آن نمی رسیم یعنی زمانی خداوند اذن به آن خواسته رسیدن را برای ما صادر می کند که دقیقا" مثل آن پر شویم . من خودم این تجربه داشتم و علت اینکه به آن خواسته نمی رسیدم به خاطر این بود که آن پَره نبودم . ما در خیلی مسائل باید خیلی چیزها را رها کنیم و مانند آن پر سبک و رها باشیم .

وقتی ما این اتفاق برایمان می افتد می رسیم به همان فر ایزدی .

تک تک ما این تجربه را داشتیم حالا بروید در زاویهء دید خودتان و مشکل خودتان که برای یک خواسته تان مثال؛ مسافرتان است ، یا هر چیز ی که باهاش در گیر هستید پا فشاری کردن در این قضیه خوبه ولی زمانش هم باید برسد و اذنش باید صادر شود.

علت اینکه یک سی دی خیلی به ما لذت می دهد این است که شکاف درک و فهم دارد برای ما اتفاق می افتد ، یعنی به این درجه رسیدیم که درک بالاتری از آن داشته باشیم و زمان می برد که حستان باز شود و به درجه آگاهی برسید و ظرف وجودیتان بزرگ می شود .

ما حتی برای بیماری و شفاء گرفتن هم نباید پا فشاری داشته باشیم .خود من یک زمانی برای بیماریم پا فشاری داشتم که شفاء پیدا کنم و سلامت شوم ، نباید پا فشاری کنیم ، شاید زمانش نرسیده باشد .یک زمانی هست من تلاش می کنم ، می دانم که دارم کارم را انجام می دهم آن جا باید دیگر بگویم خدایا از تو می خواهم هر چیزی به صلاحم است آن موقع می شوی آن پَر .

ممکن است یکسری درگیری ها در سفر دوم برایتان اتفاق بیافتد و درگیر نیروهای منفی شوید ، بدانید که باید آن پر باشید ، پا فشاری کردن و اصراری به چیزی داشته باشید حالتان را خراب می کند و دیگر پیمان می بندید با نیروهای منفی ، نیروهای منفی آنقدر قوی هستند تصویری که برای شما می آوردند که هیچی حتی بو را هم برای شما می آوردند.

یک زمانی ما حالمان آنقدر بد است و درگیر نیروهای منفی شدیم ، نیاز نیست خود شیطان وارد عمل شود . یک فرد منفی بیاید سر راهمان تمام است . اما یک زمانی می بینید نه شما در مسیر هستید و کار نیروها قویتر می شود و بو را برای شما می آوردند .مثال؛ شخصی را می بینید و احساس می کنید بو سیگار می دهددر صورتی که اصلا" سیگار نکشیده اما شما چون ذهنت آنقدر درگیر نیروی منفی است دقیقا" بو را هم حس می کنید یعنی تصویر که می آید هیچی میروی وارد قسمت بو می شوید و این است که ما اصلا" نمی توانیم در یکسری چیزها مداخله داشته باشیم و قضاوت کنیم و درگیر ش شویم و وقتی درگیر ش شدیم حسمان خراب می شود . 

مهم این است که نگذاریم حسمان خراب شود باید ارتباطمان را با خدا قوی کنیم و نگذاریم حسمان خراب شود . تغییر دادن در خود و درونتان ، تغییر جایگاه دادن و بگوئید که اصلا" من الان وقت ندارم به این موضوع فکر کنم و این حسها اوایل سفر دوم است و باید خیلی حواستان باشد هم دوران نقاهت مسافر است و هم همسفر . 

کافی است که ذره ای شک کنی که نکند هنوز دارد مواد مصرف می کند یعنی این نکند های شما جذب می کند و می بینی یکدفعه آره اتفاق افتاد . چون تو خواستی مثل اون موج رادیویی که بارها صحبت کردیم اگر موجمان روی منفی باشد منفی دریافت می کنیم باید موجمان مثبت باشد و آدمهای مثبت سر راهمان قرار می گیرد. اگر تمرکز تان روی مثبت باشد مطمئن باشید القائات مثبت می شوید مهم خواست و طلب شماست فقط باید بخواهید تغییر کنید و بخواهید در مسیر باشید و اتفاقات خوب برایتان بیافتد . ما فقط درون خودمان را نگاه کنیم و آیینه را بگیریم جلوی خودمان و دوربین را از روی دیگران برداریم تا تغییرات ایجاد شود.

در آخر لژیون با دعا به پایان رسید . 

خداوندا دریا و آسمان و دشت پوشیده از رقصنده های آسمانی ست و روح نا آرام ما خواستار رهایی ست نه از خلاصی بلکه دیدار معشوق است ، خداوندا ؛ تنها تو را می ستاییم و تو را ستایش می کنیم برای انجام این عمل عظیم شکر . شکر . شکر .

با تشکر از راهنمای بزرگوارمان خانم منیره بابت آموزشها و داناییشان .


با احترام معصومه

[ شنبه 19 آبان 1397 ] [ 10:35 ب.ظ ] [ همسفر معصومه بهزادی ] [ نظرات () ]

نظرات این مطلب

سه شنبه 22 آبان 1397 08:53 ق.ظ
سلام خانم منیره عزیزم خدا قوت بسیار عالی امیدوارم به ان شکاف درک و آگاهی برسم. ممنون از خواهر خوبم خانم معصومه.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آخرین مطالب