وبلاگ همسفر منیره - چهارشنبه ها باسفیر عشق

چهارشنبه ها باسفیر عشق
چهارشنبه,باسفیر,عشق,

جستجوگر سایت

چهارشنبه ها باسفیر عشق

متد DST به ما روشی را یاد می‌دهد که چگونه از افراد داروهای مخدر و روانگردان را بگیریم. سیستم پزشکی داروی مخدر و روانگردان را در حد وفور می‌دهد و دیگر پس نمی‌گیرد و فقط جایگزین می‌کند.به نام قدرت مطلق 

سیستم ایکس 


سخنان استاد: 
سی و پنج سال است که تحت آموزش هستم، برای آموختن هیچ زمانی مشخص نشده است؛ ولی بعد از سی و پنج سال آموزش، تازه به این نتیجه رسیده ام که همه انسان‌ها نیاز به آموزش دارند. کسی را نمی‌شناسم  که نیاز به آموزش نداشته باشد، کسی را نمی‌شناسم که طریقه درست زندگی کردن را بلد باشد؛ بنابراین همه باید آموزش ببینیم. انسان باید ریست بشود و مجدداً زندگی را بیاموزد و برای همین است که همه اعضای کنگره می نویسند.
 به اشارات توجه کنید. از تو به یک اشاره از من به سر دویدن.
متد DST به ما روشی را یاد می‌دهد که چگونه از افراد داروهای مخدر و روانگردان را بگیریم. سیستم پزشکی داروی مخدر و روانگردان را در حد وفور می‌دهد و دیگر پس نمی‌گیرد و فقط جایگزین می‌کند.
 این امر باعث شد که یک نفر می‌گفت: من مشکل کبد داشتم و می‌خواستم پیوند بزنم و با استفاده از روش DST و درمان اعتیاد، مشکل کبد من برطرف شد. سرطان خون، کولیت و....  هم همین طور. بعد از مدتی دیدم که این اتفاقات معنادار هستند و بررسی کردم دیدم که ما اعتیاد را با روش DST درمان می‌کنیم و ام اس، کولیت، سرطان‌ها و.... درمان می‌شوند.

 موضوع بسیار مهم و حیاتی شکافته شد، حکم قاضی در زمان خودش خوب جلوه نمی‌کند بلکه بعدها مشخص می‌شود که تئوری ایکس چه چیزی را بیان می‌کند.

 از دیدگاه من، اهمیت تئوری ایکس در آینده حتی از تئوری نسبیت انیشتین در فیزیک هم بالاتر خواهد بود؛ چون در تئوری ایکس مطرح می‌کند که مرکز کل بیماری‌ها چیست؟ 
برای کلیه بیماری‌ها ما علتی نداریم و هیچ کس نمی داند که علت ام اس چیست یا کولیت، بای پولار و... هیچ درمانی ندارند؛ حتی علتش را نمی‌دانند؛ ولی در تئوری ایکس این موضوع را مشخص می‌کند که علتش تغییرات یا کمبود یا افزایش در ناقل های عصبی، هورمونی و مدیاتورهاست و عوامل را مشخص می‌کند. 
عامل بیماری‌های بسیار زیادی در تئوری ایکس مشخص شد. متد DST از نمونه‌هایی که در کنگره ۶۰ برای درمان سیستم ایکس داشتیم استخراج شد. 

برداشت؛ در بیماری اعتیاد، جسم و روان و جهان‌بینی دچار تخریب می‌شود و از تعادل خارج می‌شود. در قسمت جسم، مهم ترین تخریب، مصرفِ مواد مخدر بر عملکرد سیستم ایکس است. 

اول باید ببینیم سیستم ایکس چه چیزی است؟ 
به مجموعه ناقل های عصبی، هورمون های درون ریز و برون ریز و تاثیر متقابل آنها بر یکدیگر و نیز تاثیر آنها بر سایر اعضای بدن سیستم ایکس گفته می‌شود. وقتی مواد مخدر بر روی گیرنده‌های  عصبی بدن می‌نشینند، تعادل را در بدن انسان از بین می‌برند. در واقع تعادل جسمانی، روحی و روانی، گفتاری و رفتاری را از بین می‌برند؛ حتی نحوه راه رفتن، سخن گفتن، سرحال بودن و کسل شدن، شادی و غم، عشق و نفرت!
 گویی سیستم ایکس مانند ستون‌های  یک ساختمان شگفت انگیز برای جسم است که جسم و روان بر آن استوار است.
 
سیستم ایکسی که از تعادل خارج شده است قابل درمان است. خیلی از بیماری‌ها  بر اثر اختلال در سیستم ایکس به وجود می‌آید و اختلال در این سیستم به دو صورت بی سیم و با سیم است. 

با سیم؛ همان مصرف مواد مخدر است و بی سیم، فکر و خیال منفی. 
در کل هرگونه کار ضد ارزشی به سلامت سیستم ایکس ضربه می‌زند و کارهای ارزشی این سیستم را تقویت می‌کند. 

برای احیای سیستم ایکس لازم است خواب و تغذیه و ورزش کافی داشته باشیم. اعمال و رفتار خودمان را تغییر دهیم و از طرف ضد ارزش ها به طرف ارزش ها حرکت کنیم تا به آرامش برسیم. 

زمانی که پا به کنگره گذاشتم با خود گفتم اینجا چه کار می کنم؛ ولی با گذشت زمان فهمیدم در تاریکی هایی هستم که خود متوجه آنها نیستم و با ورود به کنگره و آموزش‌هایی که گرفتم متوجه شدم که افکار و اندیشه من تخریب شده است و در واقع جهان‌بینی  من آسیب دیده است.
 در کنگره با آموزش‌هایی که می‌بینیم  می‌توانیم به بهترین شکل مشکلات را ریشه یابی و حل کنیم. 

خدا را شاکرم که در مسیر کنگره قرار گرفتم و سی دی های به روزِ آقای مهندس را که مانند رود جاری است و ما را سیراب می‌کند را گوش می‌دهم تا بهتر زندگی کردن را فرا بگیرم. 

نگارنده ؛ همسفر زهرا 

[ شنبه 4 آبان 1398 ] [ 03:53 ق.ظ ] [ همسفر معصومه بهزادی ] [ نظرات () ]

نظرات این مطلب

سه شنبه 7 آبان 1398 01:02 ق.ظ
درود وخداقوت خدمت خانم زهرا وخانم معصومه ی عزیز خانم زهرا به امید رهایی شما دوست عزیز
یکشنبه 5 آبان 1398 10:57 ق.ظ
درود و خدا قوت خانم زهرای عزیز
بسیار عالی بود. سپاسگزارم و امیدوارم در جایگاه های بالاتر ببینمتان.
یکشنبه 5 آبان 1398 08:58 ق.ظ
باسلام وخدا قوت وممنونم از زحماتی ک برای وبلاگ میکشید خیلی اموزنده است من اموزَش مبینم وخداقوت ب راهنمایی خوبم وخدا رو شاکرم ک من با کنگره اشنا شدم ک اموزش ببینم
یکشنبه 5 آبان 1398 01:41 ق.ظ
خدا قوت بهت میگم زهرا جان خیلی قشنگ توصیف کردی وآموزنده بود به امید رهایی شما همیفر عزیز

آخرین مطالب


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات