وبلاگ همسفر منیره - گزارش عملکرد لژیون روز سه شنبه ؛ سی دی اضافه وزن ۴

گزارش عملکرد لژیون روز سه شنبه ؛ سی دی اضافه وزن ۴
گزارش,عملکرد,لژیون,روز,سه,شنبه,؛,سی,دی,اضافه,وزن,۴,

جستجوگر سایت

گزارش عملکرد لژیون روز سه شنبه ؛ سی دی اضافه وزن ۴

 سی دی اضافه وزن در واقع در مورد کاهش وزن می باشد واینکه ما برای سلامتی خودمان باید از مواد غذایی شناخت داشته باشیم ، در این سی  دی  جناب مهندس مقدار کالری ها و پروتئین ها را دسته بندی کردند.یا رحمان 


در ابتدا همسفر ربابه شروع به صحبت کردند و سی دی را توضیح دادند ؛

همسفر ربابه:این سی دی اضافه وزن در واقع در مورد کاهش وزن می باشد واینکه ما برای سلامتی خودمان باید از مواد غذایی شناخت داشته باشیم ، در این سی  دی  جناب مهندس مقدار کالری ها و پروتئین ها را دسته بندی کردند.


همسفر نیره:
آقای مهندس در ابتدا در مورد اینکه ما چگونه با مشکلات برخورد کنیم صحبت می کنند وهمانطور که  دریا پر از امواج بلند وکوتاه است زندگی هم پر از مشکلات کم و زیاد است ، ما باید یاد بگیریم که چگونه با آنها برخورد کنیم و تحمل خود را بالا ببریم.

در مورد اضافه وزن هم ما تلاش کنیم تا چربی ها را از بین ببریم وبدن انسان هم مثل ماشین احتیاج به سوخت دارد وهر چه تحرک بیشتر داشته باشیم سوخت بیشتری هم نیاز داریم .

.

خانم منیره راهنمای عزیز :

آنچه که ما از گذشته درگیر آن بودیم وخواهیم بود این است که جهان پر از موج کوتاه و بلند است و همان طور که در زندگی پایان هر نقطه سرآغاز خط دیگریست،پایان هر مشکل آغاز مشکل دیگری است ، ما باید بدانیم که  مشکلات زندگی هم با آه و ناله هم با امیدواری می گذرد،  پس فرقی ندارددر هر صورت زمان می گذردپس چه بهتر که با امید واری بگذرد،مشکلات زندگی مثل حیوانات درنده هستند اگر در مقابل آنها فرار کنیم آنها هم به دنبال تو خواهند آمد ولی اگر جلویش بایستید از شما دور می شوند.


 پس من باید پرونده مشکل را ببندم تا پیروز شوم ،انسان در هر مرحله از زندگی درگیر امتحان می شوداگر در کوله خود اندوخته داشته باشید باعث می شود که که راحتتر مشکلات را حل کنیدو دیگر اشتباهات گذشته را تکرار نمی کنید، برای چیزهایی که دارید و می خواهید داشته باشید یا برای داشته های دیگران هم شکر گذاری داشته باشید که با قدرت شکر گذاری چیزهای مثبت را به سمت خود جذب خواهید کرد .

بدانید که خداوند بیشتر از توان و ظرفیت شما مشکلی به شما نمی دهد و قطعا این مشکل برای تکامل یافتن شما است. 

همسفر صغری ؛
آقای مهندس در سی دی فرمودند ؛ برای سالم ماندن و داشتن وزن ایده‌آل صبحانه بخورید ،قبل از غذا سالاد بخورید،فست فود زیاد نخوریم.
فرمودند ؛ با دارو وزن پایین نمی آید،کم بخوریم ولی همه چیز بخوریم.

همسفر نسترن؛
!نکته دیگری که مهم است این است که عمل های زیبایی برای لاغری همه عوارضی دارند که به سلامتی لطمه می زنند وباید بدانید که زیبایی انسان در اخلاق و رفتار است و ظاهر انسانها در لحظه‌ای توجه را جلب می کند و برای لاغری دنبال قرص و دارو نباشیم.

همسفر مریم؛
هدف از عنوان اضافه وزن سالم نگه داشتن بدن و شناخت بر مواد غذایی است . بیماریها در اثر استفاده ناصحیح مواد غذایی است و همه ما باید روزی 35گرم پروتئین مصرف کنیم.

همسفر الهه؛
مسئله دیگری که باید به آن توجه کرد مصرف آب است وباید بدانیم آب کالری نداردوکسانی که در روز هفت تا هشت لیوان آب می خورند دچار یبوست نمی شوند والبته زیاده روی در مصرف آب مسمومیت می آورد باید به اندازه مصرف کرد.

همسفر ثریا؛
اسیدهای آمینه ستون وپایه بدن هستند ، اسید آمینه پروتئین را می سازند وسه نوع پروتئین داریم که حیوانی و گیاهی و لبنی است .باید در روز 35گرم مصرف شود وپروتئین در بدن ذخیره نمی شود بنابراین هرروز باید مصرف شود .

خانم منیره راهنمای عزیز؛ 
از تجربه خود در این خصوص گفتند که سعی کنیم در غذا خوردن با دیگران هم پیاله نشویم که این خود باعث زیاده خوری و در نهایت چاقی می شود وهمیشه مقدار غذای خود را مشخص کنیم

همسفر مونا :
هدف از سی دی های اضافه وزن شناخت بهتر جسم است ، ما قبل از اینکه به کنگره بیاییم هیچ شناختی از جسم و روان خود نداشتیم و می خواستیم هر چه سریعتر مشکل خود را حل کنیم.

زمین و دریا و همه هستی مدام در حال بالا رفتن و پایین آمدن است و هرچه که باشد بعد از هر طوفانی آرامشی هست و اگر همه چیز همیشه یکسان باشد زندگی یکنواخت می شود و حوصله آدم سر می رود .ما اگر صورت مسئله هر چیزی را بدانیم می‌توانیم آن را حل کنیم چاقی هم مشکل اکثر ایرانیها است  وآقای مهندس مسئله چاقی را مانند مسئله اعتیاد به راحتی حل کردندو همگی از ایشان سپاس گذاریم.

تهیه و تایپ ؛ همسفر نسترن 
با احترام معصومه

[ چهارشنبه 8 آبان 1398 ] [ 02:43 ب.ظ ] [ همسفر معصومه بهزادی ] [ نظرات () ]

نظرات این مطلب

پنجشنبه 16 آبان 1398 12:26 ق.ظ
درود و خداقوت خدمت راهنمای عزیزم خانم منیره و دوستان عزیزم.
سپاس فراوان از همه عزیزان.
تشکر ویژه از خانم معصومه وخانم نسترن عزیز

سه شنبه 14 آبان 1398 08:01 ق.ظ
با سلام وخدا قوت ب راهنمایی خوبم ودوست های عزیزم وممنون از زحماتتونواموزش های نابتون7
پنجشنبه 9 آبان 1398 03:52 ب.ظ
عرض سلام و خدا قوت دارم به راهنمای بزرگوارم و دوستان عزیزم .همیشه موفق و پیروز باشید .
با سپاس از گروه وبلاگ .
پنجشنبه 9 آبان 1398 02:18 ب.ظ
خانم نسترن وخانم معصومه ی عزیز خداقوت امیدوارم برکت این خدمت به زندگیتان برگردد وبه امید رهایی خانم نسترن

آخرین مطالب


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic