وبلاگ همسفر منیره - گزارش عملکرد لژیون روز سه شنبه با دستور جلسه ؛ سی دی نیروی دوباره

گزارش عملکرد لژیون روز سه شنبه با دستور جلسه ؛ سی دی نیروی دوباره
گزارش,عملکرد,لژیون,روز,سه,شنبه,دستور,جلسه,؛,سی,دی,نیروی,دوباره,

جستجوگر سایت

گزارش عملکرد لژیون روز سه شنبه با دستور جلسه ؛ سی دی نیروی دوباره

نیروی دوباره، زمانی که امید در انسان شکل می گیرد اتفاق می افتاد. آقای مهندس در این سی دی این همه از اعتقاد و دو قطبی بودن انسان و معاد گفته که چه بشود؟ ایشان که نمی خواهند که به ما دینداری یاد بدهند یعنی این که من به این شناخت برسم که فقط این دنیا نیست و چیزی پشت پرده هست، پس جدی بگیریم و از شرایط خودمان به نحو احسن استفاده کنیم.

 

به نام قدرت مطلق

همسفر مونا :

در جهان انسان ها در دو قطب هستند، یکی آنهایی که به هیچ چیزی اعتقادی ندارند و می گویند ما فقط یک بار زندگی می کنیم و می میریم، پس دم غنیمت است. یعنی هر کاری که دوست دارند انجام می دهند و کاری به ارزش یا ضد ارزش بودن آن ندارند.
یکسری انسان ها هم هستند که خرافاتی هستند، به طور مثال در زمان قدیم انسان ها را گول می زدند و از آنها پول می گرفتند تا مثلا شخصی را از برزخ نجات دهند.


خانم منیره راهنمای عزیزمان:

اگر کسی مشکلی دارد باید با سعی و تلاش خودش آن را حل کند تا نیروهای الهی هم به کمکش بیایند نه اینکه با جادو وسرکتاب باز کردن مشکل خودشان را عقب بیاندازند و دقیقا انسان ها بین این دو قطب گیر کرده اند.


همسفر مریم‌‌‌:

همیشه ادیان الهی انسان را آگاه می کنند. همیشه انسان ها به دنبال خرافات بوده اند ولی دین مسیحیت از دین های دیگر خرافاتش بیشتر بوده است. اگر ما کل هستی را یک کویر در نظر بگیریم کُره ی ما نصف یک دانه ی شن هم نمی شود پس ما از عظمت هستی چیزی نمی دانیم و اگر دانشمندان علمی را کشف می کنند، فقط آن علم را پیدا می کنند و قادر به به وجود آوردنش نیستند.


همسفر الهه:

دامنه ی مجهولات زیاد است و  درد و رنج بشر از نادانی نیست بلکه از کشف نکردن علوم مختلف است. در مورد انرژی جناب آقای مهندس مثالی بیان کردند که یک یهودی وارد قوم مسیحیت می شود و حتی با ضربه زدن به خودش باعث تفرقه اندازی بین آن قوم می شود و ضربه خودش را می زند و آن ها را نابود می کند.


همسفر زهرا:

کسانی که تفکر می کنند و در صراط مستقیم هستند همیشه در زندگی تصمیم درست می گیرند و حتی پس از مرگ در جهان های دیگر همین تفکر به آن ها کمک خواهد کرد. اگر ما به جهان پس از مرگ اعتقاد داشته باشیم کمتر به سمت ضد ارزش ها می رویم و همین اعتقادات باعث می شود که امید داشته باشیم و از پوچ گرایی دور می شویم ولی الان بیشتر مردم به سمت بی خدایی رفته اند که باعث نابودی انسان ها می شود.


همسفر زهرا روزدار:

کسانی که شمع روشن می کنند و به سقاخانه می روند یا نذر و نیاز می کنند چون اعتقاد دارند به این مسئله، از نا امیدی جلوگیری می شود.


همسفر معصومه:

ما هر کاری را که انجام می دهیم و فکر می کنیم که تمام شده اصلا همچین چیزی نیست مهم این است که ما از اینجا به یک بعد دیگر می رویم و عقل خودمان را پس از مرگ با خودمان می بریم پس چرا با فرمان عقل پیش نرویم که باعث می شود هم در این دنیا درست باشیم و هم در آن دنیا.


همسفر رویا:

بی دینی مشکلات زیادی را برای ما به وجود می آورد و باعث می شود که ما خیلی کار هارا انجام بدهیم به طور مثال با اسلحه دیگران را بکشیم و اگر به جهان دیگر اعتقاد نداشته باشیم همه چیز را برای خود می خواهیم و هیچ وقت به یکدیگر کمک نمی کنیم. اگر فکر کنیم که این دنیا بدون حساب کتاب است تخریب هم بیشتر می شود و آمریکایی ها چون اعتقادی به هیچ چیزی ندارن بیشتر دچار بیماری های روانی هستند و مصرف قرص آن ها خیلی بالا است.


همسفر ثریا: 

در این سی دی آقای مهندس فرمودند ؛ باید به پایه های مالی توجه زیادی شود ما در زندگی به خیلی چیز ها نیاز داریم که با پول می شود آن ها را فراهم کرد و تک تک افراد باید پایه های مالی خود را محکم کنند و پایه های مالی کنگره هم باید قوی باشد تا با مشکل رو به رو نشویم و مسأله بعدی القای مثبت و منفی است که به غیر از انسان ها حیوانات هم نیروی القا را دارند. چیزی به نام نیستی وجود ندارد مثلا ما امواج رادیویی و تلوزیونی را نمی بینیم ولی هستند. نیستی هم همین طور است و القا هم از همان جا صورت می گیرد و اگر در راه ارزش ها باشیم القا مثبت را دریافت می کنیم و بالعکس.

همسفر مونا : 

آقای مهندس در این سی دی اشاره به شناختن صور پنهان می کند. و تمام اطلاعاتی که در جهان وجود دارد راجع به جسم انسان خیلی زیاد است،این که جسم انسان به چه چیزی نیاز دارد و تنها چیزی که به آن توجه نشده صور پنهان است و غربی ها که به مسائل زیادی دست یافته اند و با این همه ادعا هنوز نتوانسته اند درمان اعتیاد را پیدا کنند، صور پنهان انسان مثل صفحه سفید نقاشی است و خود انسان باید تصویر آن را بسازد.


همسفر نسترن:

آقای مهندس می فرمایند هدف من از گفتن این مطالب آموزش دینداری نیست و اگر درمورد معاد و آخرت و صور پنهان و کائنات صحبت می کنم برای این است که شناخت بیشتری پیدا کنید.
خانم منیره راهنمای عزیزمان:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

نیروی دوباره، زمانی که امید در انسان شکل می گیرد اتفاق می افتاد. آقای مهندس در این سی دی این همه از اعتقاد و دو قطبی بودن انسان و معاد گفته که چه بشود؟ ایشان که نمی خواهند که به ما دینداری یاد بدهند یعنی این که من به این شناخت برسم که فقط این دنیا نیست و چیزی پشت پرده هست، پس جدی بگیریم و از شرایط خودمان به نحو احسن استفاده کنیم. وقتمان را به بطالت نگذرانیم و بدانیم موج و فرکانس خودمان را روی چه چیزی تنظیم می کنیم. وقتی
 موج من مثبت باشد فرکانس مثبت دریافت می کنم و وقتی روی یک موضوعی متمرکز می شوم اتفاقات خاصی برای من می افتد. آقای حکیمی دیده بان شهرستانها می گویند : در مسیر رفت و آمد به کنگره خیلی القائات در من شکل می گیرد. وقتی من تنها هستم جواب خیلی از سوالات خودم را می گیرم اما به شرطی که تلاش کنم، رکود نکنم و نا امید نشوم. سعی کنیم هیچ وقت نا امید نشویم و با امید مشکلاتمان را حل کنیم هیچ کس به اندازه من نمی داند من چه نقصی دارم و خودم باید به خودم کمک کنم.

 سی دی نوشتن و این کلاس آموزش رایگان را جدی بگیرید. آقای مهندس از تمام جوانب صحبت می کنند و ما از این موضوع ساده می گذریم و کوله بار خودمان را پر نمی کنیم آنوقت که مشکلی برایمان پیش بیاید به چه کنم چه کنم می افتیم که این موضوع در بعد دیگر بدتر است. اولین کسی که سی دی نوشتن کامل را اجرا کرد آقای حکیمی بود و این سی دی نوشتن ها غذای روحمان است و این سی دی ها استاد همیشه همراه ما هستند پس ساده نگذریم و ارزش قائل شویم و به آن ها عمل کنیم.

تهیه وتایپ ؛ همسفر زهرا
با احترام معصومه

[ چهارشنبه 27 آذر 1398 ] [ 02:14 ب.ظ ] [ همسفر معصومه بهزادی ] [ نظرات () ]

نظرات این مطلب

شنبه 7 دی 1398 10:20 ق.ظ
عرض خدا قوت خدمت راهنمای عزیزم .خدارو شکر که استادی همچنین شما دارم که از ابتدا کارهایی که خود انجام میدهند را حتی قبل از اینکه فرمان آقای مهندس باشد به شاگردانش توصیه میکند .سی دی نوشتن کامل هم یکی از آن موردهاست .
با تشکرو سپاس از گروه وبلاگ .
سه شنبه 3 دی 1398 03:26 ب.ظ
باعرض خدا قوت به همه دوستان خدمتگذار خیلی عالی بود وانرژی زیادی به همراه داشت و خداقوت به راهنمای عزیزمان.

آخرین مطالب


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic