وبلاگ همسفر منیره - گزارش عملکرد لژیون روز سه شنبه با دستور جلسه؛ سی دی ماشین

گزارش عملکرد لژیون روز سه شنبه با دستور جلسه؛ سی دی ماشین
گزارش,عملکرد,لژیون,روز,سه,شنبه,دستور,جلسه؛,سی,دی,ماشین,

جستجوگر سایت

گزارش عملکرد لژیون روز سه شنبه با دستور جلسه؛ سی دی ماشین

ما همیشه با کسی که از نظر حسی با ما یکی است هم مسیر می شویم. افرادی که فاز و انرژی پایین دارند افراد مثل خودشان را جذب می کنند. افرادی که انرژی خوبی دارند و روی خودشان کار می کنند همیشه انسان های مثل خودشان را جذب می کنند. زمانی که شما روی یک موضوعی متمرکز می شوید در هر زمینه ای مثل کاهش وزن یا در زمینه یادگیری یا یک حسی دارید که فقط خودتان می دانید که آن حس خراب است و خوب نیست، زمانی که روی آن متمرکز می شوید اگر در مسیر ارزش ها باشید حل آن مشکل برای شما پیدا می شود.

 

به نام نامی دوست


همسفر الهه:

ما باید مثل یک نخل استوار باشیم یعنی بتوانیم در برابر مسائل و مشکلات ایستادگی کنیم. دید همه انسان ها در زندگی به مسائل و مشکلات متفاوت است. مثلا شخصی در امتحان کنکور قبول نمی شود این شخص می تواند بگوید که من دیگر درس نمی خوانم و برای همیشه درس خواندن را کنار بگذارد و از طرفی هم می تواند نگاهش را تغییر دهد و بگوید که برای سال دیگر بیشتر تلاش خواهم کرد و بیشتر درس می خوانم تا قبول شوم. 
ما همه چیز را می توانیم تفسیر کنیم یعنی این که چطور با مسائل و مشکلات روبرو شویم. به طور مثال یکی به شما بدی می کند، شما می توانید این بدی را در دل خودتان کینه کنید و تلافی کنید ولی از طرفی هم می توانید بگوئید  که این فرد از روی نادانی و جاهلی خود این کار را انجام داده است. 

زمانی که ایجاد تنفر و کینه می کنید اولین کسی که ضربه می خورد خود شما هستید. انسان در زندگی باید دارای چیزی باشد تا بتواند آن را انتقال دهد. اگر عشق و محبت را نداشته باشد نمی تواند آن را انتقال دهد و همین طور کینه یا تنفر یا دوستی و دشمنی و..... 

ما باید بدانیم که چه قدرت و نیرویی در درون ما نهفته است. با قوه عقل خود می توانیم راه خودمان را پیدا کنیم. ما با عقل و تفکر خودمان در برابر مسائل و مشکلات می توانیم ایستاده باشیم. شخصی با ورود به کنگره سفر خود را خوب انجام می دهد ولی شخصی دیگر سفر خود را انجام نمی دهد و حالش از روز اول هم بدتر می شود. 

ما در کنگره به راحتی توانستیم مواد مخدر را کنار بگذاریم، مواد مخدر ضعیف نشد بلکه ما قوی تر شدیم. در برابر مشکلات باید قوی باشیم تا مشکلات در برابر ما کوچک به نظر آیند. جسم ها همه وسیله هستند و ما باید متوجه باشیم که چه طور به آن نگاه کنیم. جسم وسیله ای است که در اختیار ما قرار دارد. 

جسم مثل یک اتومبیل می ماند و نیاز به سوخت دارد. 
سوخت بدن انسان هم غذا است. چون جسم انسان از بین می رود و می پوسد ولی روح از بین نمی رود. روح به ما توان حرکت می دهد. ما باید در سلامتی خود کوشا باشیم. ما باید به غذایی که می خوریم اهمیت بدهیم.


همسفر مونا:

جسم انسان مانند یک ماشین هر روز نیاز به رسیدگی دارد. هر روز باید به آن سوخت برسد تا انرژی لازم برای حرکت را داشته باشد. اگر خوب مراقب جسم خود نباشیم زودتر از بین می رود. ما باید مواظب افکار خود هم باشیم زیرا افکار تاثیر بسزایی بر جسم ما دارند.

در این دنیا ممکن است که انسان ها از نظر فامیلی با هم یک سری اشتراک ها داشته باشند به طور مثال خواهر یا برادر، پدر یا مادر باشند ولی از نظر روحی در جهان دیگر ممکن است هیچ اشتراکی با هم نداشته باشند. روح همه انسان ها به دنبال روح مشترک خود می گردد. در زندگی ما انسان ها خواست و تقدیر و فرمان الهی نقش بسیار مهمی دارند. 

ما در زندگی خود یک خواسته ای را داریم و برای آن خیلی تلاش می کنیم ولی ممکن است به نتیجه نرسیم یعنی تقدیر برای ما این گونه رقم خورده است. انسان ها همیشه دوست دارند به خواسته های خود برسند و تقدیر هم همیشه به نفع آن ها باشد. 

ولی همیشه به این صورت نیست. زمانی که به خواسته خود نمی رسیم ممکن است خیلی ناراحت شویم ولی باید این را مد نظر داشته باشیم که شاید رسیدن به آن خواسته برای ما بد باشد. ما باید همیشه یاد بگیریم که نتیجه رسیدن به آن خواسته باید برای ما مهم باشد. 

اگر می خواهیم جسم خوب و سالمی داشته باشیم علاوه بر این که باید تغذیه خوبی داشته باشیم باید افکار خوبی هم داشته باشیم، افکار مثبتی داشته باشیم تا جسم سالمی هم داشته باشیم. 


خانم منیره راهنمای محتر م؛

مثلا ما می گوییم که این فرد فازش به ما نمی خورد. انسان هایی که هم فاز هستند یکدیگر را جذب می کنند چون حس آن ها با یکدیگر مشترک است. این که ما در کنگره با هم هستیم اتفاقی نیست و یک قضیه ای پشت پرده هست. زمانی که آموزش می گیریم قوی می شویم. 

به گذشته خود نگاه کنید آیا دوستانی که دارید هنوز همان افراد هستند؟ چقدر فاز شما عوض شده است؟ انسان های اطراف شما چقدر عوض شده اند؟ 
چون زاویه دید شما تغییر کرده است. زمانی که شما ارتقا پیدا می کنید افرادی که با شما هم فاز هستند فرکانس آن ها با شما یکی است و روح مشترک با شما دارند شما را پیدا می کنند و جذب می کنند. شاید خیلی به ندرت پیش بیاید که کسی فاز پایین و انرژی منفی داشته باشد سطح انرژی درونی او پایین و ضعیف داشته باشد، با کسی که کاملا با او متفاوت باشد و هر دو جذب یکدیگر شوند. 

ما همیشه با کسی که از نظر حسی با ما یکی است هم مسیر می شویم. افرادی که فاز و انرژی پایین دارند افراد مثل خودشان را جذب می کنند. افرادی که انرژی خوبی دارند و روی خودشان کار می کنند همیشه انسان های مثل خودشان را جذب می کنند. زمانی که شما روی یک موضوعی متمرکز می شوید در هر زمینه ای مثل کاهش وزن یا در زمینه یادگیری یا یک حسی دارید که فقط خودتان می دانید که آن حس خراب است و خوب نیست، زمانی که روی آن متمرکز می شوید اگر در مسیر ارزش ها باشید حل آن مشکل برای شما پیدا می شود. 

در مکانی سیل آمد همه در حال فرار بودند عارفی بالای کوه رفت به امید این که خدا به او کمک کند. 
چند تا نشانه از طرف خدا برای او آمد ولی او متوجه نشد در آخر هم او غرق شد وبعد به خدا گفت که چرا به من کمک نکردی. خدا به او گفت من چند تا نشانه برای تو فرستادم ولی تو متوجه نشدی. در جهان فعلی که در آن زندگی می کنیم ممکن است برای ما نشانه هایی از طرف فرشته ها که در قالب انسان ها می آیند برای ما بیاید یا توسط فردی نا آشنا، ما باید متوجه آن ها باشیم. 

این پیام ها توسط نیروها و فرشته های الهی به ما داده می شود. باز خود فرشته ها هم به طور مستقیم به ما پیام ها و نشانه ها را نمی دهند و توسط یک سری انسان ها در قالب فرشته ها این پیام ها را می دهند پس ما باید آن قدر هوشمند باشیم که موضوع را متوجه شویم. 

باید روی ضد ارزش های خود کار کنیم و در مسیر مستقیم قرار بگیریم. تا زمانی که جسم به صورت امانت در دست ماست باید به نحو احسن از آن مراقبت کنیم. درست است که روح و نفس باقی می مانند و جسم از بین می رود ولی نباید به این امید باشیم و هر بلائی که می خواهیم سر جسم خود بیاوریم. 

حداقل باید سالی یک بار از اوضاع کلی جسم خود با خبر شویم. به غذای خود اهمیت بدهیم تا سالم بمانیم. از غذاهای فرآوری شده استفاده نکنیم و تا می توانیم از غذاهای طبیعی استفاده کنیم. در حفظ و نگهداری این امانت الهی کوشا باشیم.

تهیه و تایپ ؛ همسفر مونا 
با احترام معصومه 

[ چهارشنبه 4 دی 1398 ] [ 02:08 ق.ظ ] [ همسفر معصومه بهزادی ] [ نظرات () ]

نظرات این مطلب

شنبه 7 دی 1398 10:12 ق.ظ
عرض خدا قوت دارم خدمت راهنمای عزیزم خانم منیره ؛بسیار مطالب، آموزنده و مفید بود .بابت آموزش های نابتان سپاسگزارم .
عرض خداقوت به دوستان عزیزم هم دارم .
با تشکرو سپاس از گروه وبلاگ.
جمعه 6 دی 1398 12:03 ب.ظ
خداقوت خدمت شما دوستان عزیز، خدای مهربانم را شاکرم که در کنار شما عزیزان هستم و آموزش میگیرم. بهترینها را برای شما عزیزان آرزو دارم.
تشکر ویژه از خانم منیره عزیزم دارم که چراغ راه ما هستند.

آخرین مطالب


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات