وبلاگ همسفر منیره - گزارش عملکرد لژیون روز سه شنبه مورخ؛ ۹۸/۱۰/۲۴ سی دی بیکران ۲

گزارش عملکرد لژیون روز سه شنبه مورخ؛ ۹۸/۱۰/۲۴ سی دی بیکران ۲
گزارش,عملکرد,لژیون,روز,سه,شنبه,مورخ؛,۹۸,۱۰,۲۴,سی,دی,بیکران,۲,

جستجوگر سایت

گزارش عملکرد لژیون روز سه شنبه مورخ؛ ۹۸/۱۰/۲۴ سی دی بیکران ۲

 سعی کنید هر پرونده یا گرهی که در این دنیا دارید تا فرصت هست آن را ببندید وگرنه در بُعد دیگر پوستتان کنده می شود .پرونده خشم و کینه ونفرت وحسادت و... همه را حل کنیم چون ما یکبار فرصت داریم ودر کنگره هم همین طور است برای بار اول رایگان است ولی دفعات بعدی جریمه می شوید. پس هر پرونده ای که دارید جمعش کنیدوباید شکرگزار خداوند باشیم که در این جایگاه هستیم وآموزش می گیریم. اگر مسافرمان نبود ما هم اینجا نبودیم پس بال پرواز باشیم برای مسافرمان واو را به خاطر ایرادهایش سرزنش نکنیم چه بسا خودمان بیشتر ایراد
داشته باشیم.

 .




به نام خدای یکتا 

خانم منیره راهنمای عزیز :

زمانی می شود که دو نفر حرف همدیگر را نمی فهمندومدام درحال جنگیدن هستند وبعدا"متوجه می شوند که هردو یک حرف رامی زنند ولی چرازبان همدیگر را نمی فهمند؟این به دلیل این است که آنها هم فاز هم نیستند وحسشان شبیه به هم نیست .مابرای درک بهتر مسائل باید گیرندگی خودمان را قوی کنیم وتا زمانی که حس مان راتزکیه وپالایش نکنیم این اتفاق نمی افتد ودرنتیجه هیچ تغییری هم صورت نمی گیرد.
تغییر درصبر،تغییر دررها کردن،تغییر درگذشت وفداکاری و... همگی احتیاج به پالایش حس دارند.عقل هیچ گاه تصمیم غلط نمی گیرد ،زمانی که اطلاعات غلط ازطریق حس به عقل داده می شود عقل هم درست تصمیم نمی گیرد . پس باید روی حس گیرندگی و فرستندگی خودمان خیلی کار کنیم.آقای مهندس دراین سی دی می گویند که همه ما در شب به جهان دیگری می رویم ومرگ راتجربه می کنیم واین خیلی مسئله مهمی است که ما هیچ کدام تمرکز نمی کنیم روی این قضیه. کدام یک ازماوقتی که شبها می خوابیم به خاطر داشتن رختخواب و اینکه سقفی بالای سرمان هست خداراشکر می کنیم؟من قبلا این کاررا نمی کردم ولی الان خدا را شکر می کنم به خاطر چیز های کوچک وریز  شکر گزاری می کنم.می دانید که قدرت شکرگزاری معجزه می کند وجدای از آن باعث می شود که شما باخدای خود ارتباط برقرارکنید.
وقتی تشکر از خدا وبقیه انسان ها وازجمله همسروپدرومادر وفرزند انقدر حال دلمان را خوب می کند پس چرا انجامش ندهیم؟تمام اینها باعث تغییر در حس وحالمان می شود .بارها گفتم که جشن همسفر فقط برای کادوگرفتن نیست بلکه برای این است که من بدانم آیا من تابه الان همسفر بوده ام ؟آیا بال پرواز بوده ام؟ من وقتی انقلاب درونم شکل گرفت همیشه گفته ام که مسافرم یک ایراد داشت ولی من هزارویک ایراد داشتم.یک لحظه فکر کنید که اگر مسافرمان برگشت کند یااصلا سفر نمی کردآیا من پذیرشش را دارم؟اگر دارم پس تغییر درمن صورت گرفته است . 

سوال همسفر ازراهنما:

اگر مسافری اصلا خوبی نداشته باشد چه کار کنیم؟ایشان فرمودند که اصلا همچنین چیزی نیست مگر استثنا که در این موارد هم خدا طلاق راپس چرا قرارداده؟ولی شما که به کنگره می آیید دیگر باید بدانید ، قطعا هر آدمی خوبی هم دارد وشما باید نیمه پر لیوان را ببینید نه نیمه خالی را،من کسانی را دیده ام که وقتی اخلاق بد دارند می گویم که ای کاش این شخص اعتیاد داشت؟در این موارد هم خدا راه چاره گذاشته برای انسان ها.

سوال همسفر:

من فکر می کنم هنوز تغییر نکرده ام ولی مسافرم خیلی بهتر از من کار کرده؟شما  از خودت توقع زیادی داری .مگر چکار باید می کردی که نکردی،؟ البته در این موارد باید بیشتر حرکت کنید تا به آن حال خوش برسید.

همسفرثریا:

گیرندگی انسان ها محدود است ،یعنی ما یک چیزهای محدودی را می شنویم یا اینکه قدرت بویایی ما در یک حدواندازه مشخصی است،به دلیل اینکه به ما آن ظرفیت داده شده است اگر بیشتر می بود تحمل نمی توانستیم بکنیم ونیاز ما همین قدر است.وقتی من حس درونم را تزکیه و پالایش کنم همزمان باید اطلاعات و آگهی من هم بیشتر شود واگر نشود انفجار سلولی رخ می دهد. مثل فرد ی که باشیشه کشیدن ادعای مهدویت می کند .ولی اگر من با تزکیه حس و با آموزش گرفتن پله پله جلو بروم می شود عارف شد .مثل مولانا که با شخصیت شمس تبریزی مکاشفه داشت و الهامات صورت می گرفت.

خانم منیره فرمودند ؛  در این مورد مثالی بزنید که یکی از همسفران گفتند :
وقتی تزکیه حس با دانایی فرد مطابقت کند یعنی من وقتی زندگی سختی دارم یا با مشکلی مواجه می شوم دیگر به هم نریزم وبا آرامش بدانم که مشکل من حل خواهد شد و راحتتر آن را می پذیرم.


خانم منیره:

گاهی اوقات آموزش زمانی اتفاق می افتد که فرد آموزش دهنده اصلا نباشد و ما نباید وابسته به کسی یا چیزی باشیم.
دلبسته باشیم و همه را دوست داشته باشیم ، ولی وابستگی خوب نیست من باید بدانم که یکروز هستم ویکروز نیستم پس وقتی که نیست به هم نریزم و حالم بد نشود.هیچ کس یکمرتبه به مرحله ایمان و یقین نمی رسد وباید مرحله به مرحله جلو رفت اشخاصی مثل حافظ و مولانا سالها زمان برده که به آن جایگاه رسیده اند.

همسفر نسترن:

کسی که چشمش ضعیف است و خوب نمی بیند نباید بگوید که نیست بلکه باید حس و گیرندگی خودش راقوی کند،مابااین همه دانش و آگاهی هنوز نمی دانیم که از کجا آمده ایم ودر نهایت به کجا خواهیم رفت وکسانی هستند که می گویند حوری وشراب اگر بد است چرا دربهشت به آن وعده داده شده است ؟در جواب باید گفت که اینها همه تمثیل هستند تا ما درک کنیم بهشت وجهنم را وگرنه هیچ کس نمی داند دقیقا چگونه است.

خانم منیره فرمودند ؛ 

 سعی کنید هر پرونده یا گرهی که در این دنیا دارید تا فرصت هست آن را ببندید وگرنه در بُعد دیگر پوستتان کنده می شود .پرونده خشم و کینه ونفرت وحسادت و... همه را حل کنیم چون ما یکبار فرصت داریم ودر کنگره هم همین طور است برای بار اول رایگان است ولی دفعات بعدی جریمه می شوید. پس هر پرونده ای که دارید جمعش کنیدوباید شکرگزار خداوند باشیم که در این جایگاه هستیم وآموزش می گیریم. اگر مسافرمان نبود ما هم اینجا نبودیم پس بال پرواز باشیم برای مسافرمان واو را به خاطر ایرادهایش سرزنش نکنیم چه بسا خودمان بیشتر ایراد داشته باشیم.

در ادامه همسفر ادامه دادند؛  

 آنچه باور است محبت است وآنچه نیست ظروف تهی است یعنی عشق به هرآنچه که هست ما را زنده نگاه می داردودر این دنیاباید  کاشت داشته باشیم  که  برداشت کنید.همسفر سوال کردند که بختک چیست ؟
خانم منیره ؛ 
 کابوس های شبانه همه به دلیل این است که هاله وچاکرای ما مشکل دارد و در اثر گذشت زمان درست می شود .

همسفر زهرا:

هر چقدر که تفکروحس سالم داشته باشیم باعث می شود که زندگی خوبی داشته باشیم هم در این دنیا وهم در آن دنیا.

تهیه گزارش ؛ همسفر نسترن 
با احترام معصومه 




[ دوشنبه 7 بهمن 1398 ] [ 03:02 ق.ظ ] [ همسفر معصومه بهزادی ] [ نظرات () ]

نظرات این مطلب

چهارشنبه 16 بهمن 1398 03:38 ب.ظ
با سلام خدمت دوستان عزیزم از اینکه در لژیون ۱۲ حضور دارم واز استادم خانم منیره آموزش میگیرم بسیار خرسندم برای همه ی دوستان عزیزم بهترینها را آرزو میکنم . معصومه و نسترن عزیزم خیلی ممنون بابت تهیه مطالب
یکشنبه 13 بهمن 1398 07:13 ب.ظ
راهنمای عزیزم خداقوت مثل همیشه عالی بود و نکات بسیار مهمی را متذکر شدید
سپاسگزارم که همیشه در لژیون شکر گزاری مکتوب را تاکید میکنید .
دوستان عزیزم خداقوت .موفق و سربلند باشید .
با تشکرو سپاس از گروه وبلاگ.
شنبه 12 بهمن 1398 05:22 ب.ظ
با سلام وخدا قوت ممنون از اموزش های نابتون راهنمای عزیزمان وخدا قوت از خانم معصومه و خانم نسترن ک با عشق خدمت می کنید سپاسگزارم
چهارشنبه 9 بهمن 1398 11:51 ب.ظ
درود و خدا قوت خدمت دوستان عزیز و ممنون بابت مطالب آموزنده.
از راهنمای گرانقدرم بی نهایت سپاسگزارم.

آخرین مطالب


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات