وبلاگ همسفر منیره - مطالب بهمن 1398

جستجوگر سایت

گزارش عملکرد لژیون روز سه شنبه مورخ؛ ۹۸/۱۱/۱ سی دی پای شکسته

گاهی انسانها دریک شرایطی قرار می گیرند که با انواع و اقسام گرفتاری ها  روبه رو میشوند ، که هر چه قدر تلاش و کوشش و حرکت میکنند بندها بدتر و گره ها بیشتر و محکم تر میشوند ، و وقتی به اوج این گرفتاری ها و مشکلات می رسند شکوه و گریه زاری و به این وآن گفتن هیچ مشکلی را حل نمی کند . و اینجاست که باید خود شخص  وارد عمل شود و تا عمل نکند و به هیچ جایی نمی رسد. تا زمانی که همه ی تقصیرات را گردن دیگران بیندازیم ودیگران را مقصر بدانیم انسان هیچ کاری را نمی تواند انجام دهد ، ولی زمانی که خودش مسئولیت کارهایش را بر عهده بگیرد وحرکت کند آن زمان است که به نتیجه می رسد. 

ادامه مطلب

[ چهارشنبه 16 بهمن 1398 ] [ 01:39 ق.ظ ] [ همسفر معصومه بهزادی ] [ نظرات () ]

گزارش عملکرد لژیون روز سه شنبه مورخ؛ ۹۸/۱۰/۲۴ سی دی بیکران ۲

 سعی کنید هر پرونده یا گرهی که در این دنیا دارید تا فرصت هست آن را ببندید وگرنه در بُعد دیگر پوستتان کنده می شود .پرونده خشم و کینه ونفرت وحسادت و... همه را حل کنیم چون ما یکبار فرصت داریم ودر کنگره هم همین طور است برای بار اول رایگان است ولی دفعات بعدی جریمه می شوید. پس هر پرونده ای که دارید جمعش کنیدوباید شکرگزار خداوند باشیم که در این جایگاه هستیم وآموزش می گیریم. اگر مسافرمان نبود ما هم اینجا نبودیم پس بال پرواز باشیم برای مسافرمان واو را به خاطر ایرادهایش سرزنش نکنیم چه بسا خودمان بیشتر ایراد
داشته باشیم.

 .

ادامه مطلب

[ دوشنبه 7 بهمن 1398 ] [ 02:02 ق.ظ ] [ همسفر معصومه بهزادی ] [ نظرات () ]

گزارش عملکرد لژیون روز سه شنبه ؛ سی دی گمگشته

ما در کنگره همه مثل هم هستیم، فقط کسانی که  خدمتگزار تر هستند با بقیه فرق دارند.
سعی کنیم که خودمان را مهیا کنیم برای خدمت کردن و عشق و طلب خدمت داشته باشیم. اگر خدمتگزار باشیم اتفاقات جالبی برایمان می افتد. با خدمت کردن تمام گره های درونمان باز می شود و باعث می شود خودمان با خودمان مواجه شویم ودر مسیر خدمت یکی شبیه خودمان می شود آیینه خودمان. مثلا اگر درونمان ضد ارزش باشد با افرادی مواجه می شویم که مثل خودمان است و اگر درون خود نسبت به عشق و مهر و محبت متمرکز باشیم قطعا با چنین افرادی مواجه خواهیم شد.

ادامه مطلب

[ سه شنبه 1 بهمن 1398 ] [ 02:19 ق.ظ ] [ همسفر معصومه بهزادی ] [ نظرات () ]

آخرین مطالب


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic