وبلاگ همسفر منیره - مطالب خرداد 1398

جستجوگر سایت

مسیر روشن کنگره

همیشه سرخورده و مایوس بودم و امیدی به آینده نداشتم؛ اما درهای رحمت و نعمت به روی ما باز شد و خداوند مسیر روشنِ کنگره را به ما نشان داد و با ورود به این مکان مقدس و گرفتن آموزش‌های کنگره، کم کم آن ترس ها و اضطراب ها تبدیل به عشق و امید شد و روشناییِ نور را در تاریکی قلبم حس کردم و کم کم آرامش و امید جایگزین اضطراب و ناامیدی شد 

          
      

ادامه مطلب

[ یکشنبه 26 خرداد 1398 ] [ 11:27 ب.ظ ] [ همسفر معصومه بهزادی ] [ نظرات () ]

گزارش عملکرد لژیون روز شنبه مورخ؛ ۹۸/۳/۱۱ مقاله هفتم و هشتم از کتاب چهارده مقاله


 اعتیاد یک بیماری چند بعدی هست و مواد مخدر بیرونی جایگزین مواد مخدر طبیعی بدن شده و تعادل شخص را ازبین برده است و برای درمان آن علاوه بر درمان جسم ، روان و جهان بینی شخص هم باید به تعادل برسد و برای این مهم حداقل ۱۱ماه زمان لازم است.
            

ادامه مطلب

[ دوشنبه 20 خرداد 1398 ] [ 07:13 ب.ظ ] [ همسفر معصومه بهزادی ] [ نظرات () ]

گزارش عملکرد روز سه شنبه سی دی کنش و ترس

همان طور که در ریاضی و فیزیک و شیمی برای حل مسائل سعی می کنند به دنبال کمترین راه حل باشند در کنگره هم از اصل کمترین کنش استفاده شده است. در واقع متد دی اس تی برگرفته از همین اصل است. معمولا انسان ها در زندگی برای حل مشکلات خود از راه حل های غیر اصولی با بالاترین کنش استفاده می کنند که بیشترین هزینه را هم در بر دارد. برای انجام کارها باید اول هزینه آن را محاسبه کرد و در مورد انجام آن بررسی مورد نظر را انجام داد. زمانی که بندهای منفی و ضد ارزشی از ما جدا می شود بندهای محکمتری به ما زده می شود که همان بند عشق است که بین ما و قدرت مطلق بسته می شود

ادامه مطلب

[ شنبه 11 خرداد 1398 ] [ 09:38 ق.ظ ] [ همسفر معصومه بهزادی ] [ نظرات () ]

بی نقص ترین راه

از همان روز اول که به کنگره آمدم شک و تردیدم در درمان اعتیاد به‌یقین تبدیل گشت، یقین به اینکه راهی را که انتخاب کرده‌ام بی‌شک، بی‌نقص‌ترین راه است.

ادامه مطلب

[ پنجشنبه 9 خرداد 1398 ] [ 01:17 ق.ظ ] [ همسفر معصومه بهزادی ] [ نظرات () ]

گزارش عملکرد لژیون روز شنبه مقاله ؛ پنجم و ششم از کتاب ۱۴ مقاله

علت این که می گوییم یک مسافر همسفر داشته باشد این است که بتواند بال پروازی برای مسافر خود باشد و این که باهم هم فاز و هم عقیده شوند تا بتوانند حرف یکدیگر را متوجه شوند .

.

ادامه مطلب

[ سه شنبه 7 خرداد 1398 ] [ 03:16 ق.ظ ] [ همسفر معصومه بهزادی ] [ نظرات () ]

آخرین مطالب


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات