وبلاگ همسفر منیره - مطالب تیر 1398

جستجوگر سایت

گزارش عملکرد لژیون روز سه شنبه ؛ سی دی حقه ۲

نیرو های تخریبی و باز دارنده اول  دستمزد یا پول یا انرژی می دهند بعد کار می خواهند وبا این روش انسان را به سمت ضد ارزش ها هدایت می کنند که بتوانند به خواسته خود برسند و بعد صد برابر از انسان باز پس می گیرند. مثل مواد مخدر.    
اما نیرو های الهی و صراط مستقیم این گونه نیست بلکه باید اول خودمان را ثابت کنیم وبا اعمالمان  نشان دهیم که در راه مستقیم هستیم و برای بهتر شدن تلاش می کنیم آن وقت مزدمان را دریافت می کنیم، یعنی همان از تو حرکت از خدا برکت.


ادامه مطلب

[ پنجشنبه 27 تیر 1398 ] [ 02:20 ق.ظ ] [ همسفر معصومه بهزادی ] [ نظرات () ]

تبریک رهایی و حس خوش آن

تا باد چنین بادا......

روز چهارشنبه مورخ؛ ۹۸/۲/۱۸ دوست عزیزمان خانم محدثه و مسافر محترمشان آقا علی به رهایی رسیدند ، این رهایی زیبا و به یاد ماندنی را به جناب مهندس دژاکام و راهنمایان بزرگوار ؛ خانم منیره عزیز و جناب آقای فریدون تبریک و خدا قوت عرض می کنیم و برای این عزیزان زندگی سراسر با آرامش و شاد از خداوند خواستاریم . 

از طرف لژیون خانم منیره 

رهایی حس وصف‌نشدنی است که هر کس با ورود به آن می‌تواند شیرینی آن را بچشد. من سفر اول خوبی را طی کردم و با آموزش‌های راهنمای گران‌قدرم خانم منیره توانستم با عزمی جزم وارد سفر دوم شوم.

ادامه مطلب

[ دوشنبه 24 تیر 1398 ] [ 01:57 ق.ظ ] [ همسفر معصومه بهزادی ] [ نظرات () ]

گفتگو با همسفر ؛ نسرین در باب دستور جلسه شیشه و تخریب هایش

اتفاقی که دنیا در درمان آن عاجز است، در کنگره برایمان با موفقیت اتفاق افتاد. تا وقتی که کسی حس رهایی و درمان را تجربه نکرده باشد، درکش برای او محال است. باافتخار تمام می‌گویم شیشه درمان دارد و درمانش در کنگره ۶۰ به روش تدریجی می باشد.

 

ادامه مطلب

[ دوشنبه 24 تیر 1398 ] [ 01:40 ق.ظ ] [ همسفر معصومه بهزادی ] [ نظرات () ]

گزارش عملکرد روز شنبه ؛ مقاله یازدهم تئوری ایکس و صورت مسئله اعتیاد

تئوری ایکس می‌گوید بیماری اعتیاد وبیشتر بیماری های مزمن جسمی و روانی غیر قابل درمان با تنظیم شدن مجدد سیستم ایکس قابل درمان است.


ادامه مطلب

[ جمعه 21 تیر 1398 ] [ 04:23 ب.ظ ] [ همسفر معصومه بهزادی ] [ نظرات () ]

درون خود و حال خوش

کنگره به من یاد داد که باید از خودم شروع کنم، باید به درونِ خودم رجوع کنم تا بتوانم حالِ خوش داشته باشم. من در این یک سال به نکاتی رسیده ام که در کل عمرم با هیچ تحصیلات دانشگاهی به آن دست نمی یافتم‌. فهمیدم اگر کسی با من مشکلی دارد، ایراد از من است و من باید خودم را اصلاح کنم؛ چون همیشه حس می‌کردم من عیبی ندارم و این دیگران هستند که به من بدی می‌کنند

ادامه مطلب

[ جمعه 7 تیر 1398 ] [ 02:37 ق.ظ ] [ همسفر معصومه بهزادی ] [ نظرات () ]

گزارش عملکرد لژیون روز سه شنبه ؛ سی دی تفکر و تحلیل و روشهای غلط

سری چیز ها باید در سفر اول برایمان اتفاق بیفتد یک سری گره ها باید در سفر اول برایمان باز شود وگرنه به سفر دوم برسیم برایمان سخت می شود به همین دلیل می گوئیم که در سفر اول وارد بازی شوید سی دی را بنویسید ، دستور جلسات را کار کنید چون شما از این فضا استفاده می کنید اما آن اتفاقی که برایتان بیفتد نمی افتد بعد در سفر دوم می گوئید که  چرا شرایط من این طور شد باید کوله بارتان را در سفر اول پر می کردید و نکردید 

 .


ادامه مطلب

[ یکشنبه 2 تیر 1398 ] [ 04:50 ق.ظ ] [ همسفر معصومه بهزادی ] [ نظرات () ]

آخرین مطالب


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات