وبلاگ همسفر منیره - مطالب مرداد 1398

جستجوگر سایت

گزارش عملکرد لژیون روز سه شنبه ؛ سی دی روابط حسنه


اگر با شخصی دچار مشکل می شویم بدانیم که با جنگ و دعوا مشکل ما حل نمی شود. خیلی اوقات باید جای خالی بدهیم. در مسائلی که بین دونفر به وجود می آید علت آن است که هر دو باهم لج می کنند و اگر یک نفر از آن ها کوتاه بیاید هیچ وقت بحثی به وجود نمی آید. ما نمی توانیم با وجود ضد ارزش ها روابط حسنه داشته باشیم. نمی شود غیبت کنیم و قضاوت کنیم بعد بخواهیم روابط حسنه هم داشته باشیم. 


ادامه مطلب

[ جمعه 25 مرداد 1398 ] [ 03:27 ب.ظ ] [ همسفر معصومه بهزادی ] [ نظرات () ]

گزارش عملکرد روز سه شنبه ؛ سی دی شگفت انگیز

 
گاهی اوقات ما مشکلی داریم و تمام فکر و ذکرمان  همان مشکل می شودوبا توجه به تغییراتی که آن مشکل روی ما ایجاد می کند رفتار می کنیم یعنی گاهی اوقات دوست داریم با کسی صحبت کنیم و گاهی اوقات ترجیح می دهیم سکوت کنیم، بهتر است با تفکر روش صحیح حل مشکل را پیدا کنیم. 
عبور از گذرگاه سخت برای همه هست، وقتی از آن عبور کنیم قطعا اتفاق های خوبی
برایمان می افتد .

ادامه مطلب

[ جمعه 18 مرداد 1398 ] [ 09:23 ب.ظ ] [ همسفر معصومه بهزادی ] [ نظرات () ]

مراسم تودیع اسیستنت محترم خانم منیره

خانم منیره :آدم ها در درونشان هم گره دارند و هم رسوب. گره را خودت می گردی و پیدایش می کنی، رسوب را دیگران برایت کاردک می‌اندازند و می‌کنند و در دوره اسیستانتی من هر دوی این اتفاقات افتاد و خیلی چیزها یاد گرفتم .
خانم نسرین :اگر جایگاه اسیستانتی به کسی تحویل داده می‌شود، یک جایگاه خدمتی است و هیچ فرقی با هیچ یک از اعضای کنگره ۶۰ ندارد مگر به خاطر این که در آن مسیری که در کنگره ۶۰ حرکت کرده الان به مرتبه‌ای رسیده که باید آموزش‌های جدیدی را بگیرد

ادامه مطلب

[ پنجشنبه 10 مرداد 1398 ] [ 02:03 ب.ظ ] [ همسفر معصومه بهزادی ] [ نظرات () ]

گزارش عملکرد روز سه شنبه؛ سی دی ساختمان جسم ۵


اگرمادری توانایی زایمان طبیعی را دارد وفرزندخود راباسزارین به دنیا بیاورد بازی دومینو رامتوقف کرده است.گاهی در شرایط خاص مادر دچاربیماری است ونمی تواندزایمان طبیعی داشته باشدایرادی ندارد ولی در شرایط عادی باید زایمان طبیعی داشته باشد.
   

ادامه مطلب

[ چهارشنبه 9 مرداد 1398 ] [ 07:20 ب.ظ ] [ همسفر معصومه بهزادی ] [ نظرات () ]

گزارش عملکرد روز سه شنبه ؛ سی دی پایه از استاد امین

مادرکنگره چیزی را آموزش می دهیم که تجربه کرده ایممانباید هیچ ترسی داشته باشیم که برگردیم ازپایه خودمان را درست کنیم این باعث رشد مامی شود،چیزی که باعث می شود من برنگردم به پایه منیت است.

ادامه مطلب

[ جمعه 4 مرداد 1398 ] [ 03:24 ق.ظ ] [ همسفر معصومه بهزادی ] [ نظرات () ]

گزارش عملکرد لژیون روز سه شنبه ؛ سی دی حقه ۳

زمانی که یک همسفر یک سی دی را گوش می کند نباید مدام به مسافر خود بگوید که فلان جای سی دی با تو هست. باید برای اصلاح خود از آن استفاده کند و آن ها رادر خود کاربردی کند .


 

ادامه مطلب

[ سه شنبه 1 مرداد 1398 ] [ 01:41 ق.ظ ] [ همسفر معصومه بهزادی ] [ نظرات () ]

آخرین مطالب


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات